Naujienos

2017.06.16

Ačiū visiems aplankiusiems mus ELMIA WOOD 2017!

Norime padėkoti visiems, kurie aplankė mūsų stendą Elmia Wood 2017 parodoje, Švedijoje. Buvo malonu Jus matyti ir pristatyti savo naujus produktus - 12 tonų krovos miško priekabą FB120-D su dvigubu rėmu bei 9 tonų krovos priekabą FB90 su varančiaisiais ratais. FTG Baltic Elmia Wood 2017

Esame tikri, kad dalyvavimas parodoje buvo labai sėkmingas ir naudingas, siekiant išgirsti klientų lūkesčius ir atsiliepimus, kuriuos labai vertiname! Jei turite papildomų klausimų apie mūsų produktus, prašome su mumis susisiekti.

Iki pasimatymo kitą kartą!

Daugiau informacijos apie parodoje dalyvavusias Lietuvos įmones rasite šiame straipsnyje.

Pagarbiai
FTG Baltic kolektyvas

2017.05.23

FTG produkcija miškininkystės parodoje Elmia Wood 2017

FTG kviečia Jus aplankyti ELMIA WOOD parodą birželio 7-10 dienomis Švedijoje. ELMIA WOOD yra svarbiausia tarptautinė miškininkystės paroda Europoje 2017 metais. Parodos darbo laikas nuo 9 iki 17 val. Norėdami sužinoti daugiau apie parodą, prašome apsilankyti www.elmia.se/en/wood/Elmia Wood - International Forestry Trade Fair

Mūsų stenduose Nr. 568 (FTG Baltic UAB ir FTG Cranes AB) ir Nr. 806 (FTG V-Kran) galėsite susipažinti su naujausiu FTG produktų asortimentu – FOREST, KÄLLEFALL, MOHEDA, MOWI ir V-KRAN miško priekabomis ir kranais. Parodoje taip pat pristatysime visiškai naujus miško priekabų modelius bei įvairius priedus hidromanipuliatoriams.

Maloniai kviečiame Jus aplankyti mus ElmiaWood parodoje ir pabendrauti apie ateities verslo galimybes ir bendradarbiavimą.

Pagarbiai
FTG Baltic kolektyvas

Švediška kokybė ir dizainas šiuolaikinei miškininkystei

FOREST priekabos skirtos vidutinės apkrovos darbams, todėl puikiai tinka privačių miškų savininkams bei urėdijoms. Visi modeliai pasižymi stabilumu, turi hidrauliniu būdu pasukamus grąžulus ir teleskopines atramas, stumdomus statramsčius bei gerai apsaugotus hidraulinius cilindrus ir žarnas. FOREST technika - tai optimalus kainos ir kokybės santykis, ilgaamžiškumas bei platus įrangos pasirinkimas.

Kokybės vadyba

FTG Baltic UAB atitinka naujausius kokybės vadybos kriterijus.Bureau Veritas Certification ISO 9001Tarptautinė inspekcijų ir sertifikavimo paslaugų korporacija Bureau Veritas Certification Holding SAS sertifikavo įmonę pagal naujausius kokybės vadybos sistemos LST EN ISO 9001: 2015 reikalavimus miško technikos ir jos priedų surinkimo, projektavimo ir modernizavimo srityse.

Gazelė 2016